
Метачно-смучеща машина Karcher KM 100/100 R Lpg
35819,00 лв.
- Stock: Запитване
- Производител: Karcher
- Модел: 1.280-107.0
ТЕХНИЧЕСКО ОПИСАНИЕ: Задвижване: - Двигател на Honda 6,7 kW - 1 педал за движение напред и назад – малък радиус на обръщане (3350 mm) – автоматична ръчна спирачка с вакуумна техника – автоматично изключване на двигателя при напускане на мястото на водача. Метачна/вакуумна система: уредът работи на принципа на разпръскването, това означава, че метачният валяк транспортира отпадъците назад в контейнера за отпадъци. Валякът е с плаващо окачване и се настройва автоматично за всички неравности по подовете. Както филтърът така и главният метачен валяк се сменят без да са необходими инструменти. Вградената клапа за едри отпадъци дава възможност за събиране и на по-големи отпадъци, като кутийки от напитки, чакъл, пясък или мокра шума. Страничната четка и метачният валяк са с хидравлично задвижване. Като опция може да се поръча и втора метла. Контейнер за отпадъци: двата контейнера за отпадъци, всеки с обем 50 l, могат да се свалят странично. Управление: чрез превключвател можете автоматично да повдигнете или свалите главния метачен валяк или страничната метла. С педала направлявате движението напред и назад.
Характеристики и предимства

Защита на корпуса
За защита на метачната машина, както и на зоната, която трябва да се почисти.
Голяма площ на филтъра с автоматично почистване
След всяко спиране на машината филтърът автоматично се почиства – за непрекъснато безпрахово метене и дълги интервали на работа. Системата за почистване на филтъра може да се активира и ръчно. Смяна на филтъра без инструменти.
Лесна поддръжка
Смяна на филтъра и метачния валяк без инструменти за гъвкава поддръжка, независимо от мястото.Концепция за управление EASY-Operation |
|
Оборудване
- Цилиндричен полиестерен филтър
- Ръчно почистване на филтъра
- Автоматично почистване на филтъра
- Трансмисия, хидростатично
- Главен метачен валяк с плаващо окачване
- Регулиране на разхода на ток при изсмукване
- Клапа за груби замърсявания
- Принцип на разпръскване
- Задвижване напред
- Задвижване назад
- Изсмукване
- Работа на открито
- Работа на закрито
- Брояч за работни часове
- Функция метене, с възможност за изключване
- Колела, с въздушни гуми
Задвижване | 4- тактов LPG-двигател / Honda |
Задвижване – мощност | 6,7 |
Контейнер за отпадъци | 100 |
Максимална ефективността за единица площ (m²/h) | 8000 |
Площ на филтъра | 6 |
Размери (Д х Ш х В) | 2006 x 1005 x 1343 |
Скорост на работа | 8 |
Способност за изкачване | 18 |
Тегло | 340 |
Ширина на работа | 700 |
Ширина на работа с 1 странична четка | 1000 |
Ширина на работа с 2 странични четки | 1300 |
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Безплатна доставка за поръчки над 100 лева.
ПРОВЕРКА НА ПРАТКА
Проверете пратката преди да я платите на куриера.
ОНЛАЙН КРЕДИТ
Бързо одобрение до 15 минути.
ПРАВО НА ВРЪЩАНЕ
Може да върнете закупен продукт в срок от 14 дни.
Производител: Karcher
Характеристики и предимства
С гарантираното качество на Керхер
4-плюсен електромотор с водно охлаждане.
Издръжл..
6135,00 лв.
Производител: Karcher
Характеристики и предимства
С гарантираното качество на Керхер
4-плюсен електромотор с водно охлаждане.
Издръжл..
5515,00 лв.
Производител: Karcher
Водоструйката HD 13/18-4 SX Plus с трифазен ток убеждава с комфорта на употреба/безопасност и ненадмината мощност от 180 bar при дебит от максимум 130..
5465,00 лв.
Производител: Karcher
Водоструйката HD 13/18-4 S Plus с трифазен ток убеждава с комфорта на употреба/безопасност и ненадмината мощност от 180 bar при дебит от максимум 1300..
4955,00 лв.
Производител: Karcher
Водоструйката HD 10/25-4 SX Plus с трифазен ток убеждава с комфорта на употреба/безопасност и ненадмината мощност от 250 bar при дебит от максимум 100..
5095,00 лв.