



Професионална смукачка Karcher NT 50/1 Tact Te M *EU
2509,00 лв.
- Stock: По запитване
- Производител: Karcher
- Модел: 1.148-435.0
Благодарение на новата напълно автоматизирана система за почистване на филтъра, нашата мокро/сухо смукачка NT 50/1 Tact Te M изсмуква несравнимо големи количества фин, като същевременно гарантира ефективност на филтриране от 99,9%. Устройството използва сензорно контролирана електроника за осигуряване на оптимално почистване на филтъра по всяко време и така поддържа постоянно висока мощност на засмукване. Заедно с големия, здрав 50-литров контейнер с метални колела и регулируема дръжка за бутане, устройството може не само да се справи с много големи количества опасна фина прах от клас М, но и с груба мръсотия и течности. NT 50/1 Tact Te M разполага с електрически контакт с функция за автоматично стартиране, както и пълна антистатична система, включваща проводими аксесоари. Затова е идеален за директно засмукване от електроинструменти, които произвеждат големи количества фин прах. Прахът, който вече се е отложил на пода или върху машините, безопасно се отстранява с помощта на новоразработения комплект аксесоари, включващ 4 м. смукателен маркуч, тръби от неръждаема стомана и широк подов накрайник. Всички аксесоари се съхраняват сигурно на устройството благодарение на интелигентните решения за съхранение.
Характеристики и предимства
Напълно автоматично почистване на филтъра
Сензорно контролирана електроника за оптимална ефективност на почистване на филтъра и следователно максимална смукателна мощност.Тествана ефективност на филтриране от 99,9 %
Премахването на почти всички фини прахови прави частици за безопасни работни места.Пълна антистатична система с ел. проводими аксесоари
Ефективна защита срещу токови удари чрез антистатично подготовка.Контакт за уреди с автоматика за включване/изключване
Te-моделите се произвеждат серийно с контакт, автоматика за включване/изключване и антистатична подготовка.Оборудване
- Смукателни маркуч, 4
- Засмукваща тръба, 2, 0.5
- Филтърна торбичка, Влакна
- Дюза за мокри/сухи подове, 360
- Дюза за почистване на фуги
- Контакт за електрически инструменти
- Дренажен маркуч
- Автоматика за включване/изключване на електрически инструменти
- Система за антистатичност
- Плосък филтър, PES
- Удароустойчив
- Ръкохватка
- Клас на защита, I
- Управляващо колело със стопер
- Почистване на филтъра, Tact почистване на филтъра
Брой на фазите на тока | 1 |
Вакуум (mbar/kPa) | 254 / 25.4 |
Консумирана мощност при работа (kW) | 1380 |
Обем на контейнера | 50 |
Размери [Д х Ш х В] (мм) | 640 x 370 x 1045 |
Стандартна номинална ширина | 35 |
Тегло без принадлежности (kg) | 19 |
Тегло на опаковката (кг) | 25,62 |
Честота (Hz) | 50 - 60 |
Напрежение (V) | 220 - 240 |
Ниво на шум (dB) | 69 |
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Безплатна доставка до входа на сградата за поръчки над 150 лева. Собствен транспорт за София-град.
ПРОВЕРКА НА ПРАТКА И КАЧВАНЕ
Проверете пратката преди да я платите. *Опция качване до етаж за София-град.
Производител: Karcher
Компактната, лека и с многостранно приложение водоструйка без загряване HD 6/13 CХ Plus убеждава с отлична мобилност и е подходяща както за работа в с..
2429,00 лв.
Производител: Karcher
Компактната, лека и с многостранно приложение водоструйка без загряване HD 6/13 C убеждава с отлична мобилност и е подходяща както за работа в стоящо ..
2109,00 лв.
Производител: Karcher
С мощност от 150 бара, HD 7/15 G от серията Gasoline Advanced гарантира най-добрите резултати на почистване по всяко време. Водоструйката е оборудвана..
5059,00 лв.
Производител: Karcher
Характеристики и предимства
Максимална независимост
Снабдени с надеждни двигатели Honda респ. Yanmar за места без ел..
8499,00 лв.
Производител: Karcher
Новият "Upright"-клас (изправена стойка) на пароструйките се отличава преди всичко с новата хоризонтална концепция на уреда. Така се постига минимално..
4899,00 лв.